נערה בגיל תיכון בבשם בלה עוברת לגור עם אביה בשכונה חדשה אחרי שאמא שלה היתחתנה בפעם השניה ! היא באה בהרגשה שהיא הולכת לחיות חיים רגילים שעד שהיא פוגשת משפחה שמשהו מוזר בה ..הם יפים מדי מוצלחים מדי מהירים מדי.לבסוף הכל מתברר לה! רוצים לדתע עוד ? קיראו את הסיקור הבא !

-------------------------------------------------------------------------------------------------
דמדומים\Twilight

שם הסרט:
דמדומים\Twilight
ז'אנר:
דרמה,פנטזיה
אורך:
122 דקות
שפת הסרט:
אנגלית

תאריך יצאיה בארץ:
2008\12\18

תאריך יציאה בחו"ל:
2008\12\12
במאי:
קתרין הרדוויק
שחקנים:
קריסטן סטיוארט,ניקי ריד,בילי בורק,רוברט פטינסון,טיילור לאוטנר
--------------------------------------------------------------------------------------------

עלילה
בלה היא נערה אשר עברה לגור ביחד אם אביה כאשר אמה היתחתנה בפעם השניה. כל מי שהיא הכירה באותו שכונה הם אביה וחבר ילדות שלה בשם ג'ייקוב.בלה מנסה להיתקלם בבית הספר החדש ולהכיר חברים חדשים.ביום הראשון ללימודים בלה במבחינה בחבורת נערים ממשפחת קאלן אשר נוטים להיתבודד.אדאורד אחד מחברי משפחת קאלן נבהל משהותה של בלה בבית הספר ונעלם.לאחר כמה זמן שאדאורד ניראה שנית בלה מחפשת תשובות.התשובות שהיא גילתה הגיע למעבר לכל דמיון,הרבה מעבר למה שבלה ציפתה.היתברר לה שאדאורד ומשפחתו אלו ערפדים.בלה לא נבהלת יותר מדי מין העניין ולוקחת סיכון בלחיות עם ערפד.משפחת קאלןן אלו ערפדים טובים שלו פוגעים בבני אדם אבל מה יקרה כאשר שאר הערפדים ידעו על זה ?

הסבר על הסרט+הסבר על הדמיות(ערפדים)
הסרט מתבסס על אלפי אגדות ערפדים.אחת מין האגדול עליהם מתבסס הסרט הוא על האגדה שערפדים בדרך כלל יפים יותר מבן אדם רגיל ותמיד מוכשרים מעבר למה שציפית.לחלק מהערפדים בסרט יש כוח מיוחד חוץ ממהירות על . בואו נכיר את שמפחת הערפדים.

אדאורד קאלן-יכולות לקרוא מחשבות (רק שלבלה הוא לא הצליח)
קרלייל קאלן-עובד כרופאה היער ואב משפחת קאלן
אסמה קאלן-אשתו של קרלייל ואמם של בני משפחת הערפדים
אליס קאלן-ערפדית אשר יכולה לחזות את העתיד ע"י ההחלטות האנשיות של אותו אדם

חוות דעת אישית
סרט נורא חמוד! העלילה שלו נחמדה בעיקר שמדבור בסרט דרמה מסוג אחד.השמחק שם גם כן לא רע בכלל.אני נורא אוהב סרטים עם ערפדים אבל בדרך כלל אני רורא סרטי פעולה עם ערפדים נתתי לסרט צאנס ודווקא לא היתאכזבתי נכון שהסרט הוא דרמה אבל הוא סרט יפה הוא מביא לך את הצד של העולם של העפרדים בצורה מעולה.יש קטעים משעממים ואני לא יגיד שלא אבל הסרט ללא ספק נחמד !

סיכום
אחד מסרטי העפרדים היותר טובים שיצאו עד עכשיו ומומלץ לחובבי סרטי דרמה ופנטזיה !!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
תמונות