שלום,
בגלל שאני לא סומך על צוות BestCore שלא ימחק פרסמתי גם פה
כשנכנסתי לשרת היום לפני שנסגר הייתה לי הרגשה מוזרה שהשרת הזה מוכר לי
ביקשתי מחבר שישלח לי איזשהו מוד שחשבתי שיש לו איזשהו קשר אל השרת שלכם
ונכנסתי וראיתי את הקודים הבאים שהזכירו את השרת שלכם:
לדוגמא
קוד PHP:
vehicle3Dtext[Veh[3]] = Create3DTextLabel("{FFF209}• {00FF00}({00FFFF}S{00FF00}hi{00FFFF}P {FF0000}C-r-a-z-Y{00FF00}) {FFF209}•\n{FFFFFF}הספינה הנעה\n{00FF00}Enter {800080}:{FFFFFF}כדי לעלות על הספינה לחץ על"0xFF0000AA,0.0,0.0,0.0,50.0,0,1); 
זה יוצר טקסט צף(מעל מכונית) או במקרה הזה ספינה
אם תקראו תראו שזה טקסט זהה למה שמופיע בספינות הנעות אצלכם(אותו דבר יש גם לVIP ) ולמרבה הפלא גם שם קוראים לזה mShip
עוד דבר זה הטורבו שלזה אני לא יראה את הקוד כי זה פקודה ארוכה אבל גם שם זה עושה פעולה זהה
אותו דבר לגבי התותח ועוד..
אני מודה שלא כל דבר שיש במוד יש אצלכם
או ההפך אבל זה מעלה נקודה למחשבה שאולי את זה הם לא לקחו מהמוד הזה ספציפי אבל אולי נדב ורונן המתכנתים לקחו את זה ממוד אחד
לאחר שראיתי את זה נזכרתי בשם של רונן בקהילה הגדולה בארץ bil101 והסתכלתי על האשכולות שלו לפני 3 4 חודשים וראיתי פשוט רמה נמוכה של ידע בתכנות.. ואני לא מאמין שילד שלפני 4 חודשים לא ידע לעשות moveobject עם זוויות או שביקש לבטל את חוק 18(אי תמיכה במערכות מוכנות)
או עוד דברים שאני לא יפרט עליהם יתכנת מוד שלם
וראינו זתאהיום שהאנטי צ'יט לא עבד(היה אפשר לעשות פייק קיל - עשו עלי, ולהביא לעצמך כסף) ועוד באגים ושטויות שהוא היה אמור לסדר ב5 דקות ובכל זאת השרת עדין נעול... לגבי נדב אני לא מכיר אז אני לא יכול לדבר עליו
וגם אם אתם לא מאמינים לי יש לי קישור מסאמפ העולמי של הטורבו(במקרה והם מתכחשים שהם לקחו את זה מהמוד הנ"ל) שזה נראה בול אותו הדבר